Вы здесь

Фетальний монітор BT-350

Фетальний монітор BT-350 (Bistos)

Опис: 

BT-350E – це фетальний монітор на базі мікропроцесору, який забезпечує безперервний моніторинг, зображення і запис серцевого ритму плода (серцевий ритм плоду) та скорочені матки (Маткові скорочення) для дородового тестування і моніторингу.

BT-350E є системою пренатального моніторингу для безконтактного вимірювання та графічного зображення абдомінальних скорочені матері та серцевого ритму плоду за допомогою їх зображення на графічному дисплеї та на стрічковій діаграмі. Ці дані призначені для надання допомоги в оцінці стану плоду під час останнього триместру вагітності (Нон-стрес-тест). Цей пристрій призначений для використання лише підготовленим медичним персоналом у лікарнях, клініках, кабінетах лікаря та вдома у пацієнта.

Дані моніторингу можуть записуватись безперервно, або з перервами, на стрічкову діаграму на розсуд оператора. Інформація, що записується, включає графічне зображення трендів, а також, інформацію у текстовому форматі, устаткування та програмного забезпечення, дату та час, ідентифікаційні дані пацієнта, зміни оперативних налаштувань, позначення подій пов'язаних із пацієнтом та клініцистом.

 

Зворотнiй зв'язок

Наша адреса: вул. Озерна, 10,

Петропавлівська Борщагівка, Київська область

(044) 339 94 49

(099)149 09 03

Зворотнiй зв'язок