Вы здесь

Інкубатор для немовлят BT-500

Інкубатор для немовлят BT-500 (Bistos)

Опис: 

ВТ-500 є інкубатором для немовлят. Він підтримує найкращу температуру, вологість та чистоту повітря для недоношеної дитини або розвиненої дитини до 2 кг. ВТ-500 також вимірює СПО2 та вагу немовляти, показує виміряні значення, температуру та вологість. ВТ-500 також має функцію сигналізації.

ВТ-500 є інкубатором для немовлят для неагресивного вимірювання та графічного зображення вологості, температури повітря, температури шкіри, модуля кисню, ваги та СПО2. Такі значення призначені для підтримання життя недоношеної дитини або розвиненої дитини до 2 кг. Цей пристрій призначений для використання лише кваліфікованим медичних персоналом, що знаходиться в лікарні.  Його можна також використовувати у всіх відділеннях лікарні, які пропонує послугу неонатального догляду, такі як NICU (відділення реанімації новонароджених), відділення для новонароджених та педіатрія.

- Вимірювання та контроль температури повітря та шкіри: внутрішній патронний нагрівач підвищує температуру. Значення температури середовища немовляти визначається на основі температури повітря та шкіри, що вимірюється модулем датчиків. Завдяки головному вентилятору повітря циркулює під ковпаком та регулює температуру. 

-  Вимірювання та контроль вологості: пар з модуля вологості випаровує частинки води. Він регулює вологість разом з повітрям під ковпаком.  Стерилізується за допомогою нагрівання води до 100 0С.

- Модуль О2: доступний для контролювання концентрації кисню під ковпаком, якщо помістити модуль з концентрацією кисню.

- Вимірювання СПО2: сенсорний щуп одягають на кінчик пальця. Вимірюючи інтенсивність відображеного світла, залежно від концентрації розчиненого кисню в крові визначає насиченість киснем.

- Вимірювання частоти пульсу: під час серцебиття, інфрачервоне світло виходить з джерела світла. Воно виходить з артеріоли, наприклад, пальців. Інтенсивність світла відображається на датчику вимірювання.

Зворотнiй зв'язок

Наша адреса: вул. Озерна, 10,

Петропавлівська Борщагівка, Київська область

(044) 339 94 49

(099)149 09 03

Зворотнiй зв'язок