Вы здесь

Апарат штучної вентиляції легень Monnal T60 Advanced

Апарат штучної вентиляції легень Monnal T60 Advanced (Air Liquide Medical)

Опис: 

Апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) Monnal T60 Advanced – це рішення, призначене для задоволення потреб осіб, які доглядають за хворими, і лікування найбільш критичних пацієнтів. Monnal™ T60 Advanced – це апарат для інтенсивної терапії, розроблений для надання інвазивної або неінвазивної вентиляційної підтримки всім пацієнтам із гострим респіраторним дистресом і адаптований до специфічних середовищ і екстремальних ситуацій. 

Апарат для інтенсивної терапії Monnal™ T60 Advanced спеціально розроблений для мобільного або стаціонарного використання. 

Серед важливих новітніх функцій, які пропонує Monnal™ T60 Advanced, – спосіб CPV (серцево-легенева вентиляція).

CPV – це інноваційне рішення для лікування зупинок серця та серцево-легеневої реанімації пацієнтів у критичному стані. Призначення способу CPV – проводити штучну вентиляцію легенів і покращувати кровообіг, одночасно сприяючи серцево-легеневій реанімації.

Основні характеристики:

 • Легкий і компактний: 4 кг.
 • Турбінна технологія для автономності в повітрі; до 5 годин автономної роботи зі знімними батареями.
 • Численні аксесуари, доступні для адаптації до різних випадків використання: настінна зарядна станція, сумка для перенесення, універсальна внутрішньолікарняна опора, рухома підставка.
 • Підходить для вентиляції всіх пацієнтів: від немовлят (від 3 кг) до дорослих; різні інвазивні та неінвазивні режими вентиляції та назальний високий потік.
 • Monnal™ T60 Advanced пропонує різні функції для задоволення потреб управління вентиляцією найбільш критичних пацієнтів (ARDS, ECMO, COVID):
  • Режим APRV (вентиляція зі скиданням тиску в дихальних шляхах): режим APRV забезпечує інвазивну вентиляцію з двома асинхронними рівнями тиску, під час яких пацієнт зберігає спонтанне дихання.
 • Розширений моніторинг: апарат для інтенсивної терапії Monnal™ T60 Advanced пропонує повний і розширений моніторинг, необхідний для нагляду та адаптації догляду за найбільш критичними пацієнтами:
  • призначений для моніторингу захисної вентиляції: VTe/PBW, PPlateau, Driving Pressure, Static Compliance та Dynamic Compliance.
  • призначений для моніторингу спонтанної вентиляції легень: хвилинна вентиляція спонтанного видиху, частота спонтанного дихання.
 • Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс: настроюваний інтерфейс дає змогу адаптуватись до протоколів кожної служби.
Зворотнiй зв'язок

Наша адреса: вул. Озерна, 10,

Петропавлівська Борщагівка, Київська область

(044) 339 94 49

(099)149 09 03

Зворотнiй зв'язок