Вы здесь

Апарат штучної вентиляції легень Monnal T75

Апарат штучної вентиляції легень Monnal T75 (Air Liquide Medical)

Опис: 

Апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) Monnal T75 забезпечує захисну вентиляцію для індивідуального дихання. Monnal T75 задовольняє вимоги пацієнтів та медичного персоналу завдяки 30 рокам досвіду в штучній вентиляції легень. Широкий вибір режимів, а також характеристики апарату роблять його ідеальним для лікування дорослих, дітей та новонароджених. 

Цей апарат ШВЛ поєднує у собі простоту використання та комфорт пацієнта. Він дозволяє спростити роботу медичного персоналу та може використовуватися навіть у критичних випадках. Вбудована турбіна забезпечує автономність апарату від повітря, що підвищує його мобільність, при цьому зберігаючи високі показники неінвазивної вентиляції.

 

Основні характеристики:

 • Киснева терапія високого потоку
  Назальна киснева терапія високого потоку забезпечує точний діапазон FiO2, зберігаючи показники вологості та температури у легенях, аналогічні спонтанному диханню. Цей метод використовується даним вентиляційним апаратом у контексті захисної вентиляції пацієнтів із респіраторною недостатністю, під час реабілітації, лікування або під наркозом.
 • Неінвазивна вентиляція
  Впровадження неінвазивної вентиляції легень є вирішальним моментом у лікуванні пацієнта. Підключення і регулювання маски під пацієнта є однією із найскладніших задач, з якою стикається медичний персонал. Апарат Monnal T75 миттєво реагує на зусилля пацієнтів у важкій декомпенсації, точно виявляючи тригери пацієнтів. 
 • Турбінна технологія
  Комбінація турбіни та вбудованих пропорційних електромагнітних клапанів дозволяє генерувати високу швидкість потоку, ефективно компенсувати витоки та задовольняти потреби пацієнта щодо захисної вентиляції, зберігаючи безшумний режим роботи.
 • Небулізація
  Управління бронхоспазмом стає легшим завдяки функції розпилення, використовуючи небулайзер, який дозволяє підтримувати встановлені параметри вентиляції та забезпечує синхронізацію розподілу ліків з кожним циклом вдиху пацієнта.
 • Інвазивна захисна вентиляція
  Безпечна вентиляція є дуже важливою для критичних пацієнтів. Monnal T75 надає підтримку медичному персоналу в їхньому підході до лікування з моменту інтубації до фази відлучення та екстубації. 
 • Капнографія за об’ємом
  Для перевірки правильності інтубації пацієнта та забезпечення розвитку його метаболізму, використовується зонд CO2 капнографічного пристрою Monnal™ T75, який забезпечує негайну реакцію медичного персоналу. Ця функція використовується для контролю виділення CO2, легеневої перфузії та альвеолярної вентиляції з такими параметрами: etCO2, VmCO2, Vmalv, Vdaw, Vdaw/Vt, нахил CO2.
 • Респіраторно-діагностичний моніторинг
  Всього в один крок медичний персонал може відстежувати зміни в механіці легень своїх пацієнтів, використовуючи ключові показники, такі як Pplat, R&CStat та Auto-peep.
  Вимірювання таких показників, як P0.1, NIF, WOB та f/Vt, у поєднанні з кривими та капнографією, забезпечує додаткову інформацію, що дозволяє медичному персоналу коригувати свою стратегію вентиляції в режимі реального часу.
 • PS-PRO: режим, що самоадаптується, для відновлення пацієнта
  PS-PRO – це унікальний режим, спеціально розроблений для відновлення пацієнта. Його саморегульована поведінка гарантує безпечну, безперервну та комфортну вентиляцію. Використовуючи PS-PRO, медичний персонал може більше зосередитися на наданні допомоги пацієнту.
Зворотнiй зв'язок

Наша адреса: вул. Озерна, 10,

Петропавлівська Борщагівка, Київська область

(044) 339 94 49

(099)149 09 03

Зворотнiй зв'язок