Вы здесь

Стерилізатор NC 23S/32S

Стерилізатор NC 23S/32S (Nuve)

Опис: 

Настільні парові стерилізатори (автоклави) NC 23S-32S широко використовуються для стерилізації інструментів, які застосовуються в загальній медичній практиці, стоматологічних, акупунктурних та ветеринарних цілях. Обладнання також підходить для стерилізації приладів та інструментів, які вступають в прямий контакт з кров’ю та іншими тілесними рідинами (приладами та інструментами, які використовуються в центрах краси, тату-салонах, парикмахерських і т.д.)

  • Прилади відповідають різним вимогам користувача, забезпечують необхідні параметри ефективності, здійснюють різні фази стерилізації та методи тестування.
  • Парові стерилізатори NC 23S-32S виготовляються відповідно стандарту EN 13060, в якому викладені загальні правила для малих парових стерилізаторів та визначено засоби для специфічного стерилізаційного завантаження.
  • Парові стерилізатори NC 23S-32S, які підходять для стерилізації зазначених матеріалів, мають 5 робочих програм для температур стерилізації від 134°C та 121°C, 2 спеціальні програми, 1 програму сушіння, 2 програми тестування.
  • Вони можуть використовуватися для упакованих та не упакованих матеріалів, пористих, полих, металевих, скляних та гумових матеріалів, які можуть бути стерилізовані насиченою парою або під тиском. Моделі NC 23S-32S не підходять для стерилізації рідин.
  • Пара виробляєтся парогенером. Система кожухів, встановлена ззовні камери, забезпечує однорідність температури. Система кожухів також використовується для попереднього нагрівання, яке забезпечує попереднє нагрівання для зниження циклу стерилізації.
  • Всі програми виконуються повністю автоматично без втручання користувача.
  • Парові стерилізатори NC 23S-32S мають декілька функцій безпеки, інтегрований термостат, клапан безпеки та термостат на поверхні, який доповнює функції контрольної системи.
Зворотнiй зв'язок

Наша адреса: вул. Озерна, 10,

Петропавлівська Борщагівка, Київська область

(044) 339 94 49

(099)149 09 03

Зворотнiй зв'язок