Вы здесь

Центрифуга NF 048

Центрифуга NF 048 (Nuve)

Опис: 

Настільна Центрифуга NF 048 спеціально розроблене для відділення зразків крові, осаду часток сечі для виконання рутинних завдань в мікробіологічних лабораторіях.

NF 048 компактний прилад для лабораторних операцій.

Мікролітровий ротор, здатний приймати колби малого розміру (до 2 мл) 

NF 048 є ідеальним приладом для дослідницьких лабораторій та процесів гранулювання ДНК та протеїнів, ензим-тестів, відокремлення клітин, дріжджів та мікроорганізмів на високій швидкості

Коли NF 048 працює з ротором гематокриту, прилад може використовуватися для визначення об’єму гематокриту шляхом центрифугування клітин крові в капілярних трубках.

Корпус, кришка та камера NF 048 виготовлені з сталі з полімерним епоксидним покриттям, що забезпечує стійкість до зовнішнього та внутрішнього впливу

Шляхом програмування мікропроцесорної системи контролю, швидкість (RCM або RCF) та час, можуть бути запрограмовані, а функція «імпульсів», забезпечує роботу з короткочасними операціями

Прилад забезпечує безпеку процесів, за допомогою закривання системи, що не допускає роботу приладу при відкритій кришці. При відкритій кришці, ротор не розкручується.

Система закривання кришки не дозволяє запуск центрифуги при відкритій кришці, а також запобігає відкриттю кришки під час роботи центрифуги, забезпечуючи безпечні та прості умови роботи.

Аудіо та візуальна сигналізації інформують користувача про відкриття кришки, закінчення роботи або будь-які збої в роботі обладнання.

У випадку перебоїв з живленням, кришку можна відкрити за допомогою кришки для ручного відкриття.

В верхній частині інструменту є отвір для перевірки швидкості центрифуги, за допомогою тахометра.

 

Зворотнiй зв'язок

Наша адреса: вул. Озерна, 10,

Петропавлівська Борщагівка, Київська область

(044) 339 94 49

(099)149 09 03

Зворотнiй зв'язок